logo                                 

Naposledy zobrazené

Stranka je zabezpečená ssl certifikátom

SPÔSOB DOPRAVY

- obyčajne poštou 2 až 4 dni

- expres kurier 1 až  2 dni 

- dpd kurier do 24h  

Špecializujeme sa na predaj a distribúciu profesionálnej autokozmetiky značky KochChemie, ktorá sa používa v detailingových štúdiách, umývacích linkách, automobilových závodoch, autosalónoch, pri čistení nákladných vozidiel, priemyselných podnikoch a veľkých spoločností, ktoré sa zaoberajú prípravou vozidiel. V našej ponuke nájdete aj chémiu pre umývacie linky, ktorá Vás určite prekvapí  a naplní Vaše požiadavky.

Veľkoobchod a maloobchod

VS CARDETAIL
Bratislava

Slovakia

telefon: 0905603666
email: vscardetail@gmail.com

 

  

 

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Koch Chemie Plastiklack Spray Schwarz 400ml farba na auto plast

UŠETRÍTE
Cena 8.00
Dostupnosť: skladom +6
Cena bez DPH: 6.67
Kód produktu: 103412
EAN: 4260188681477
Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Rýchloschnúci sprejový lak s veľmi vysokým krycím efektom. Na zlepšenie farby opotrebovaných a vyblednutých povrchov, ako sú vstupné priechodky, zaťažovacie hrany, nárazníky, oblúky kolies, atď. z kovu, gumy, plastu, tkaniny atď. Chráni pred  koróziou a vonkajšími vplyvmi prostredia. 

Použitie: pred použitím riadne pretrepať! Dózu skladovať a používať pri teplote cca 16 - 20 C. Pred použitím zbaviť plochy  určené na ošetrenie od hrdze a prachu. Pred použitím laku ostatné diely zakryť (oblepiť). Lak na plasty nanášať slabo krížovým systémom vo vzdialenosti cca 25 - 30 cm a nechať zaschnúť. V nutnom prípade celý proces opakovať. Po použití dózu spreja  otočiť a ventil vystriekať.

Popis: lak na plasty je hodvábne matný a dodá zvetralým alebo opotrebovaným plochám (kov, guma, umelá hmota , drevo a pod.) nový vzhľad . Dlhodobo chrání pred koróziou a inými poveternostnými vplyvmi . Lak na plasty je rýchle schnúci s veľmi dobrou priľnavosťou . Veľmi ľahko sa nanáša  a vytvára rovnomerný vzhľad.