logo                                 

Naposledy zobrazené

Stranka je zabezpečená ssl certifikátom

SPÔSOB DOPRAVY

- obyčajne poštou 2 až 4 dni

- expres kurier 1 až  2 dni 

- dpd kurier do 24h  

Špecializujeme sa na predaj a distribúciu profesionálnej autokozmetiky značky KochChemie, ktorá sa používa v detailingových štúdiách, umývacích linkách, automobilových závodoch, autosalónoch, pri čistení nákladných vozidiel, priemyselných podnikoch a veľkých spoločností, ktoré sa zaoberajú prípravou vozidiel. V našej ponuke nájdete aj chémiu pre umývacie linky, ktorá Vás určite prekvapí  a naplní Vaše požiadavky.

Veľkoobchod a maloobchod

VS CARDETAIL
Bratislava

Slovakia

telefon: 0905603666
email: vscardetail@gmail.com

 

  

 

 

NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete.

Vorreiniger B NTA-frei aktívna pena bez NTA 33kg

Aktívna pena
Cena 123.25
Pôvodná cena 145.00, Zľava 15 %
Dostupnosť: skladom +2
Cena bez DPH: 102.71
Kód produktu: 248033
EAN: 4260188684713
Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Aktívna pena
Verzia bez NTA Vorreiniger B.

Vysoko koncentrovaný zásaditý prostriedok pre predbežné čistenie, neobsahujúce fosfáty a vytvára intenzívnu penu, na umývanie osobných a nákladných automobilov. Kombinácia vysoko kvalitných komplexotvorných činidiel a špeciálnych tenzidov extrémne rýchlo rozpúšťa tvrdošijné nečistoty, ako hmyz, vtáčí trus, nečistoty zpôsobené životním prostredím a nečistoty na ráfikoch, a preto je tento prostriedok obzvlášť vhodný na použitie vo frekventovaných umývacích zariadeniach a bezkontaktných vysokotlakových umyvárňach. Špeciálne antikorózne inhibítory zaisťujú vysokú znášanlivosť materiálov proti citlivým komponentom, ako je napr. Eloxovaný hliník. Výrobok sa perfektne hodí aj k odvoskovanie kopolymerních voskov. Je optimálne aj pre biologickú úpravovňu úžitkovej vody.

Rýchle odlučovanie a testovanie v súlade s normou ÖNORM 5106 (testovaná koncentrácia 0,05% hmoty). Trieda A v zhode s VDA Doba pôsobenia max. 5 min, max. Aplikačná koncentrácia 1: 300. Trieda B:

Doba pôsobenia max. 1 min, max. Koncentrácia pri použití 1:30.