logo                                 

GTECHNIQ C1 Crystal Lacquer (30ml) - Keramický nanopovlak na karosérie

Keramická ochrana
Výrobca: Gtechniq
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom 3 ks
50.83 bez DPH
61.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

GTECHNIQ C1 Crystal Lacquer - keramický nanopovlak

 

C1 je veľmi ľahko aplikovateľný keramický nanopovlak, a preto je ideálny aj pre ľudí, ktorí nemajú moc veľké skúsenosti s aplikáciou keramických povlakov alebo pre niekoho, kto chce odolný povlak na svoje auto, ale s nie moc komplikovanou aplikáciou.

C1 vyniká pekným leskom a vďaka priamej chemickej väzbe s povrchovými molekulami laku sa stáva jeho funkčnou súčasťou, ktorá lak chráni voči UV žiareniu, nečistotám a vode, pričom je lak zároveň vysoko odolný proti vzniku mikroškrabancov (napr. pri nesprávnej technike umývania auta) najmä na mäkších typoch automobilových lakov. Pri aplikácii v akreditovanom GTECHNIQ detailingovom centre je zaručená výdrž 5 rokov.

Povlak má dobrý lesk, avšak vzhľadom na to, že nadmerne nepridáva lesk je ideálny k aplikácii aj na matné typy lakov.

C1 je biomimetický povlak, ktorý kopíruje odpudivé vlastnosti odsledované z ríše rastlín, ktorých listy odpudzujú vodu a nečistoty tak, aby boli stále čisté. Túto technológiu preniesli inžinieri z GTECHNIQ na Váš lak.

 

Aplikujte v kontrolovaných vnútorných podmienkach pri teplotách nad 5°C, mimo priameho slnečného žiarenia. Aplikujte na plochu cca 60 x 60 cm prekrývajúcimi ťahmi a ihneď zotrite mikrovláknovou utierkou MF1. Doba úplného vytvrdnutia je 12 hodín. V prípade aplikácie EXO Ultra Durable Hydrophobic Coating alebo C2 Liquid Crystal na povrch ošetrený s C1, nechajte povlak vytvrdnúť minimálne 4 hodiny.

            Skladujte na suchom a chladnom mieste, spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení.