logo                                 

JEDNORÁZOVÉ NITRILOVÉ RUKAVICE BRELA PRO CARE

Čierne, jednorázové, NITRILOVÉ, nepúdrované rukavice

Obojstranné, bez rozlíšenia PRAVEJ a ĽAVEJ ruky, s manžetou, ktorej okraj je rovnomerne rolovaný po celom obvode. Chránia vaše ruky pred vírusmi, baktériami a tekutinami, taktiež sú odolné voči mastnote, tukom a olejom.

Nevyvolávajú alergické reakcie.

Ideálne na každodenné používanie, zaručujú pracovný komfort a vysokú citlivosť pri práci vďaka vrúbkovanému ukončeniu na každom prste.

Výrobca: BRELA
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: na sklade
10.67 bez DPH
12.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Absolútnou jedinečnosťou rukavíc BRELA PRO CARE je fakt, že nemajú žiadne negatívum. Pri ich kúpe nehľadáte kompromis medzi priaznivou cenou, kvalitou, zdravotnou nezávadnosťou a účelom použitia. Jediným kritériom výberu tak zostáva veľkosť podľa Vašej potreby - S, M, L, XL 

 

Bežnou praxou pri výrobe kvázi-nitrilových rukavíc je žiaľ, pridávanie rôznych lacnejších prímesí za účelom zníženia výrobných nákladov a tým pádom zvýšenia komerčného zisku, to všetko na úkor kvality a na úkor  spotrebiteľa. Kvázi-nitrilové rukavice sú tenšie, o čom svedčí  spravidla aj  ich gramáž,  viac sa pri ich navliekaní ako aj ich samotnom používaní trhajú, čím zvyšujú  vaše prevádzkové náklady a v konečnom dôsledku ohrozujú vašu bezpečnosť a zdravie.

 

Rukavice BRELA PRO CARE  zo 100 %-ného nitrilu bez akéhokoľvek iného aditíva a  aj bez púdru nespôsobujú alergické reakcie. Veľmi jemné vrúbkovanie na končekoch prstov dáva vašej práci v nich obrovskú citlivosť nevyhnutnú pre tie najjemnejšie profesie.

 

Rolovacia manžeta rukavíc Brela zaisťuje ochranu vašich rúk pred baktériami, vírusmi aj tekutinami a to vrátane olejových či tukových. Hmotnosť a kvalita produktu zaručuje jednak spoľahlivú pevnosť, vďaka ktorej sa netrhá pri práci a už vôbec nie hneď pri navliekaní. A jednak výdrž, čo sa automaticky pretaví do nižšej spotreby rukavíc BRELA PRO CARE.

 

Rukavice BRELA PRO CARE majú najvyšší hygienický štandard. Vďaka tomu je možné ich využitie vo všetkých existujúcich službách vrátane gastronómie. Pre ich jemnosť nič nebráni použitiu aj v službách kaderníckych či umeleckých (maľovanie, tetovanie atď.).  Vďaka svojej pevnosti Vás ochránia aj v oblastiach ako je napr. automobilový priemysel, detailing, pri domácich prácach a údržbe

 

Rukavice BRELA PRO CARE sú obojstranné - identické pre ľavú aj pravú ruku.

 

Bonusom rukavíc BRELA PRO CARE je ich elegantnosť - matné čierne prevedenie zaručí pôsobivý vzhľad vašich rúk pri použití týchto rukavíc v priamom styku so zákazníkom