logo                                 

Koch Chemie Vorreiniger B 5L pred umyvač aktívna pena

NOVINKA Aktívna pena
Výrobca: KochChemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 211005
EAN: 4262380390348
Dostupnosť: skladom 2 ks
27.25 bez DPH
32.70 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aktívna pena Vorreiniger B


Vysoko koncentrovaný zásaditý prostriedok pre predbežné čistenie, neobsahujúce fosfáty a vytvára intenzívnu penu, na umývanie osobných a nákladných vozidiel. Kombinácia vysoko kvalitných komplexotvorných činidiel a špeciálnych tenzidov extrémne rýchlo rozpúšťa tvrdošijné nečistoty, ako hmyz, vtáčí trus, nečistoty zpôsobené životním prostredím a nečistoty na ráfikoch, a preto je tento prostriedok obzvlášť vhodný na použitie vo frekventovaných umývacích zariadeniach a bezkontaktných vysokotlakových umyvárňach. Špeciálne antikorózne inhibítory zaisťujú vysokú znášanlivosť materiálov proti citlivým komponentom, ako je napr. Eloxovaný hliník. Výrobok sa perfektne hodí aj k odvoskovanie kopolymernych voskov. Je optimálne aj pre biologickú úpravovňu úžitkovej vody. 

Rýchle odlučovanie a testovanie v súlade s normou ÖNORM 5106 (testovaná koncentrácia 0,05% hmoty). Trieda A v zhode s VDA Doba pôsobenia max. 5 min, max.

Aplikačná koncentrácia max. koncentrácia pri použitiu 1:300. Trieda B: Doba pôsobenia max. 1 min, max. Koncentrácia pri použití 1:30.

pred čistenie 1:30 až 1:70