logo                                 

KochChemie Magic Wheel Cleaner 500 ml - Čistič diskov kolies s neutrálnym pH

Výrobca: Koch Chemie
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: 425500
EAN: 4260188688087
Dostupnosť: na sklade
13.83 bez DPH
16.60 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nový Koch Chemie Magic Wheel Cleaner je výkonný a zároveň jemný čistič diskov, s príjemnou vôňou. Tento reaktívny čistiaci prostriedok na disky kolies bez obsahu kyselín má indikátor výkonnosti a leštiace prísady na dôkladné čistenie vysokokvalitných diskov. Zároveň pri aplikácii veľmi dobre priľne k čistenému povrchu. Výkonné odstraňovače nečistôt jemne odstraňujú aj tie najodolnejšie nečistoty. Vďaka integrovaným leštiacim a hydrofóbnym prísadám zostanú vaše disky kolies dlhšie čisté a vyzerajú ako čerstvo umyté. Pri reakcii s časticami železa ukazuje indikátor výkonnosti typickú červenkastú farbu. Aj keď bude expozičný čas dlhší, nečistoty zostávajú rozpustené a Magic Wheel Cleaner vďaka

vyššej viskozite nevyschne. Vzhľadom na šetrné nastavenie je tento čistič diskov vhodný aj pre disky kolies s citlivým povrchom ako matný lak, leštené, chrómované alebo dvojzložkové disky, práškové a lakované disky z ľahkých zliatin. Vhodné aj pre kolesá s TPMS (systém monitorovania tlaku pneumatík).


Použitie:
Pretrepte Koch Chemie Magic Magic Cleaner. Postriekajte po celom obvode chladného disku. Nechajte pôsobiť 2-5 min a ak je to potrebné, zapracujte prípravok špongiou alebo štetcom. Dôkladne opláchnite silným prúdom vody. V prípade silného znečistenia možno expozičný čas predĺžiť až na 10 minút.


- Neobsahuje kyseliny

- ukazovateľ výkonnosti

- Extra silný a zároveň šetrný k citlivým povrchom diskov

- leštiace a hydrofóbne prísady